Mister KLIC: dé alles-in-één oplossing voor KLIC-meldingen
Mister KLIC
Geogap lanceert Mister KLIC, een platform voor het beheren, ontsluiten en converteren van KLIC meldingen. Mister KLIC verzamelt alle KLIC-meldingen van uw bedrijf op één centrale locatie die via internet bereikbaar is. Daardoor hebben uw medewerkers toegang tot alle benodigde informatie over de KLIC-melding. Ook ziet u in één oogopslag tot wanneer een KLIC-melding geldig is. Mister KLIC is op elk apparaat en op elke schermgrootte te gebruiken. Daarom heeft u op de graaflocatie altijd de juiste KLIC-melding bij de hand.
Integraties en conversies
Mister KLIC biedt via de OGC standaarden WMS en WFS directe integraties aan met GIS-software zoals QGIS en ArcGIS. Via de conversiediensten van Mister KLIC is het ook mogelijk om KLIC-meldingen als DWG of DXF te exporten. Hierdoor wordt het mogelijk om uw KLIC-meldingen eenvoudig in tekensoftware als AutoCAD en Revit te gebruiken.
Openingsaanbieding
Bent u nieuwsgierig geworden? Op dit moment is het mogelijk om Mister KLIC gratis uit te proberen. Ga naar misterklic.nl en probeer het uit!
Wij werken onder meer voor:
Hulp nodig bij uw geografische vraagstuk?
Bel GeoGap B.V. op 030-2270031 of mail naar info@geogap.nl.
Kop koffie drinken? Kom langs op Nieuwegracht 2B in Utrecht.